Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+38 096 645-30-31
+380966453031
+380665268442
+380669935664
УкраинаЗапорожская областьОріхіввул. Лесі Українки, 9 в
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Завод "Ореховские Машины"

Бактериальное удобрение Phylazonit

Родючий ґрунт – це один з величезних скарбів людства. Від його стану та родючості залежить забезпеченість людства харчовими продуктами. За рішенням 68-ої сесії ООН 2015-ий рік став Міжнародним роком ґрунту, а 5-те грудня – Всесвітнім днем ґрунту. 

В Україні також величезне значення має бережне відношення до ґрунтів і тому необхідно зробити все для того, щоб відновити їх родючість. Сільське господарство відіграє важливу роль в житті українців, в подальшому ця галузь може працевлаштувати значну частину населення України. У зв’язку з цим, відновлення та підтримання родючості ґрунтів є одним із головних пріоритетів сьогодення.

Головним своїм завданням ставимо впровадження нової, прогресивної, ґрунтоцентричної технології, основою якої є  бактеріальне добриво комплексної дії Філазоніт, виготовлене в Європейському Cоюзі (Угорщина). Усвідомлюючи важливість використання біодобрив, країни ЄC тривалий час надають матеріальну підтримку товаровиробникам, які користуються даною технологією.

«Філазоніт» – це біопрепарат комплексної дії на основі корисних ґрунтових бактерій. Це так звана «закваска» для ґрунту, при його використанні ми повертаємо та збільшуємо кількість тих корисних мікроорганізмів, які зникли за незбалансованого використання агрохімікатів. «Філазоніт» відновлює природні процеси в ґрунті та його структуру, засвоєння мінеральних добрив, збільшує кількість та доступність поживних речовин, розкладає рослинні рештки, сприяє утворенню гумусу. Разом з цим покращується температурний, повітряний та водний режим ґрунту, значно поліпшуються його фізичні та хімічні показники, а також біологічна продуктивність. У результаті цього підвищується родючість ґрунту. При застосуванні «Філазоніту» зменшується потреба агрохімікатів, що призводить до зниження витрат. Завдяки біопрепарату зменшується кількість шкідливих та патогенних мікроорганізмів, вирощені рослини стають менш чутливими до хвороб, підвищується їх стійкість до стресу. Рихлий ґрунт вимагає менше затрат при обробітку, зменшуються витрати на паливо. Варто окремо відзначити, що «Філазоніт» рекомендується для екологічного, органічного та біовиробництва.
Контакты
+380966453031
Андрей
+380665268442
Андрей
+380669935664
Юрий, отдел удобрений
+380968142372
Юрий, отдел удобрений
+380508337970
Дмитрий
УкраинаЗапорожская областьОріхіввул. Лесі Українки, 9 в
ТМ "Оріхівські Машини"